Zapraszamy na nasze warsztaty otwarte.

Jeżeli spodobał Ci się program warsztatu i chciałbyś zorganizować warsztat dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu z nami.  Warsztaty otwarte to doskonała możliwość żeby sprawdzić jak pracujemy oraz dowiedzieć się jak nasze szkolenia mogą wpływać na potrzeby, wydajność i osiągnięcia w pracy zespołów. Zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli działów HR i menedżerów.

Dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń, dlatego grupy uczestników warsztatów otwartych nie przekraczają 10 osób. Czas trwania warsztatów: 3 godziny.
Skontaktuj się z nami, a otrzymasz propozycję oferty: kontakt@tonyinspiracji.com

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zespół to różnorodność Stylów Myślenia. Dla wielu organizacji wyzwaniem jest dobra komunikacja pomiędzy członkami zespołu i wysoka efektywność wspólnych działań.

FRIS w prosty i szybki sposób określa potencjał zespołu, rekomenduje aktywności zawodowe oraz udziela wskazówek, jak lepiej się porozumiewać.

FRIS jest odpowiedzią na współczesne wyzwania w obszarze budowania efektywnych zespołów projektowych w kontekście szybko zmieniającej się rzeczywistości i złożoności biznesu.  

Efektywność

Styl Myślenia wskazuje na typy zadań, w których największa satysfakcja z pracy łączy się z jej najwyższą efektywnością.

Potencjał

Poznanie różnorodności i specyfiki Stylów Myślenia poszczególnych osób pomaga osiągnięciu efektu Synergii

Współpraca

Znajomość Stylów Myślenia członków zespołu pomaga im lepiej komunikować się ze sobą i łatwiej zapobiegać konfliktom

Dopasowanie

Narzędzie “Proces FRIS” ułatwia dopasowywanie do projektów i zadań ludzi o właściwych predyspozycjach

Proces FRIS®

Rozpoznaj potencjał zespołu za pomocą narzędzia innego niż wszystkie. Proces FRIS to oryginalna koncepcja, która pomaga budować zespół uwzględniając zarówno efektywność działań, jak i satysfakcję z wykonywanej pracy. Grupa przechodzi od pomysłu do wdrożenia bez przygotowań? A może stale porusza się utartymi ścieżkami?

Na mapie Procesu FRIS można takie zjawiska zaobserwować i przewidzieć jeszcze przed rozpoczęciem wspólnej pracy

 

 

Raport zespołowy FRIS

 

Raport zespołowy FRIS opisuje dla każdej osoby jej sposób myślenia, działania oraz postawe, którą najchętniej przyjmuje w zespole. Opatrzony jest również komentarzem, który opisuje dynamikę grupy, model komunikacji i współpracy oraz zawiera wskazówki pomagające podnosić efektywność zespołu.

 

Opracowano na podstawie metodologii FRIS® (www.fris.pl).

_____________________

Kliknij poniżej aby dodać wydarzenie do swojego kalendarza Google lub iCal.