Kompetencje to za mało
Budowanie efektywnych zespołów projektowych
w świecie VUCA

„To nie finanse, ani strategia, ani technologia, ale właśnie praca zespołowa jest decydującym czynnikiem przewagi konkurencyjnej – zarówno dlatego, że jest tak potężna i wszechmocna, jak i dlatego, że występuje tak rzadko”.

Patrick Lencioni

Celem warsztatu jest:

Poznanie i zrozumienie współczesnych wyzwań z jakimi mierzą się organizacje biznesowe w obszarze budowania efektywnych zespołów projektowych w kontekście rosnącej niepewności i złożoności biznesu w szybko zmieniającej się rzeczywistości VUCA.

W dzisiejszej rzeczywistości Zespoły stają się kluczowymi filarami stworzonymi z indywidualności i stanowią źródło dynamiki i złożoności. Nie można myśleć o sukcesie organizacji bez zespołów, bez myślenia o ich funkcjonowaniu, o tym jak nimi zarządzać i jak je rozwijać.

Nie wystarczy szkolić pracowników i ich liderów w kluczowych kompetencjach, nie identyfikując kluczowych czynników, które mają wpływ na efektywność pracy całego zespołu i wykorzystanie jego potencjału do skutecznego osiągania rezultatów i prawdziwej przewagi konkurencyjnej.

Korzyści z warsztatu:

  • Poznanie współczesnych wyzwań i modeli wykorzystywanych w budowaniu efektywnych zespołów projektowych oraz ich praktyczne zastosowanie,
  • Wzrost świadomości potencjału w kontekście współpracy w zespole,
  • Wzrost efektywności i skuteczności w osiąganiu celów,
  • Poprawa komunikacji w zespole,
  • Pobudzenie kreatywności w kontekście realizowanych zadań,
  • Zwiększenie konkurencyjności firmy poprzez rozwój potencjału pracowników i ich dostosowywanie się do wymogów organizacji.

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć jak efektywnie budować zespół? Umów się z Nami…

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI